Maketuok dabar Parsiusk PC versija

Pradėkite kurti jau dabar, o apipavidalinsite vėliau!Profesionalams

Iškraipytas šriftas

Įtarimas gali būti, jog tai yra iškreiptas „TrueType“ šriftas sistemoje, kuris sugadina Java virtualiąją įrangą. (Klaida atsiranda nuskaitant tam tikro tipo TrueType šrifto failus, kurie savo vidinėse lentelėse turi nenuoseklaus ilgio įrašus. Kadangi šie duomenys nėra tikrinami dėl nuoseklumo Sun kodu, kartais jie gali nuskaityti atmintį už paskirtų buferių ribų – tai viena iš programavimo klaidų, kuri tipiškai lieka nepastebėta daugeliu atveju, bet kuri gali atsitiktiniu būdu sukurti kreipties pažeidimo klaidas).

Tam išspręsti yra trys būdai (jei kiltų kokios problemos):

1. Naudokite trečios šalies sukurtą diagnostinį įrankį, kad patikrintumėte savo sistemos šriftus. Naršydamas internete, radau keletą variantų. Tačiau aš niekada jų nenaudojau ir nelabai žinau, ar jie yra geri. Nemokamus įrankius galite rasti šiuose puslapiuose:
http://www.free-font-tools.com/, FontExpert 2005 7.0 http://www.sharewareplaza.com/FontExpert-2005-download_5540.htm,
FontAgent http://www.fontagent.com/.

2. Kitas būdas yra nueiti į šį puslapį: ftp://ftp.ibs.ru/Proekt/PSI/UTS/UTS/java/jfc/Font2DTest/Font2DTest.html ir paleisti  programą, kad būtų patikrinti įtarimą keliantys šriftai. Jūs galite nurodyti tam tikrą šrifto dydį, stilių ir rastrinį režimą. Jeigu tam tikro šrifto peržiūros su Font2DTest procesas trūkinėja, tada labai tikėtina, jog šis šriftas ir kelia problemas.

3. Išinstaliuoti visus šriftus iš sistemos, išskyrus pagrindinius, kurie jau būna pačioje sistemoje ir pasižiūrėti, ar problemos vis dar išlieka. Tada pridėjinėti po vieną „priešišką“ šriftą.

4. Susikurti nauja aplanką kietajame diske, tarkim, tokį c:JavaFonts. Nukopijuoti (atkreipkite dėmesį, jog riekia nukopijuoti, o neperkelti šriftus) į jį visa tai: Arial.ttf, Cour.ttf, Times.ttf ir Wingding.ttf.
 Tada jums reikia nurodyti Java įrankiams ir RunTime naudoti naują šriftų direktoriją vietoj jau numatytos sistemos šriftų. Tam reikia dešiniuoju pelės klavišu paspausti ant „My Computer“ ir „Properties“. Pasirinkti „Advanced tab“ ir paspausti ant „Environment variables“. Sukurti naują kintamąjį „JAVA_FONTS“ su verte naujo aplanko prieigai (c:/JavaFonts). Tada patikrinti, ar veikia. Dabar į šį aplanką reikia pridėjinėti šriftus iš šriftų aplanko ir žiūrėti, kuris šriftas „nulaužia“ jį.

Kaip man žinoti, jog tai, ką aš matau kompiuterio ekrane, taip pat atrodys ir atspausdinta?

Tam, kad paveikslėliai atrodo kuo geriau, reikia labai pasistengti. O žinoti, kaip paveikslėliai atrodys atspausdinti yra itin svarbu. Kad išgautumėte geriausią spalvų atitikimą, naudokitės šiais patarimais:

1. Susikalibruokite savo kompiuterio ekraną. Tam jums reikia nusipirkti specialų kalibravimo prietaisą. Rinkoje yra keletas šio prietaiso variantų. Dažniausiai mes klientams rekomenduojame šiuos variantus:
Color Vision Spyder: http://www.colorvision.com/index_us.php
Huey Calibration: http://www.pantone.com/pages/pantone/pantone.aspx?ca=2
Eye One: http://www.pantone.com/pages/pantone/pantone.aspx?ca=2

2. Naudokite teisingą spalvų intervalą. Dauguma fotoaparatų duoda sRGB sRGB  tinkamiausias spalvų intervalas mūsų sistemai. Daugiau informacijos apie spalvų intervalus ieškokite šiame interneto puslapyje: Information on Color Space: http://en.wikipedia.org/wiki/Color_space. Mūsų sistema nepriima CMYK paveikslėlių, o juodai balti paveikslėliai prieš darbą su programa turi būti perdaryti atgal į sRGB formatą.

3. Jei visa tai jums per sudėtinga, mes rekomenduojame naudoti automatinę spalvų pataisymą. Dauguma sistemų turi automatinius spalvų taisymo įrankius, nors jie ir netobuli, bet veikia pakankamai gerai. Mūsų foto knyga turi jau įdiegtą automatinį spalvų taisymo įrankį.
 
Kai jūs gausite savo produktą, spalvos šiek tiek skirsis. Tas skirtumas turėtų būti nežymus ir jis netūrėtų labai skirtis nuo produkto originalios versijos, jei jūs viską darėte pagal anksčiau įvardytus nurodymus. Vaizdas ekrane ir atspausdintas ant popieriaus iš prigimties šiek tiek skirsis dėl šviesos ypatybių (šešėlių, atspindžių, saulės šviesos, dienos šviesos ar kaitinamųjų lempų įtakos ir pan.).

*Pastaba: MyPicTales nėra atsakingas už jokias klaidas ar netikslumus, kurie gali būti anksčiau nurodytuose internetiniuose puslapiuose. Šie puslapiai nurodyti tik dėl juose pateikiamos informacijos paprastumo ir suprantamumo. Jeigu jums reikia daugiau informacijos, mes rekomenduojame pasiskaityti plačiau, ar užsirašyti į pamokas, skirtas spalvų valdymui.Maketuok dabar Parsiusk PC versija

Pradėkite kurti jau dabar, o apipavidalinsite vėliau!Norite paklausti? Skambinkite mums +370 684 47849